Deníček pejska Trystana

15. prosince 2013

Osobnost

10. listopadu 2013

Poslední rozloučení

16. září 2012

Nadváha

4. srpna 2012

A je to tu.

7. června 2012

Student


8. října 2011

Podzim

A je tu podzim. Raní venčení se mi vůbec nelíbilo. Vyběhl jsem před dům, všude bylo mokro, bylo špatně vidět (prý je to mlha) a jak mne zábly tlapky.  Brrr..., honem jsem se vyčůral a šupky domů.  U kamen je nejlépe.
V Italii u tety Viery bylo teplíčko. Bude mi trvat než si zvyknu na toto klima.

29. září 2011

Všude dobře, doma nejlépe !!!

Cítím, že se chytáme ven na procházku. Panička vynesla s domu něco velké na čtyřech kolečkách. Potom přinesla Kryštůfka a polořila ho do té vělké věci. Vysvětlovala mi, že je to kočárek a já se hned musel přesvědčit , zda se do něj také nevejdu. To se paničce vůbec nelíbilo.
Vyrazili jsme na procházku. Nesl jsem se hrdě po boku panička a věděl jsem, že jsem opradu doma. Už vím proč se říká "Všude dobře doma nejlépe" !!!

28. září 2011

Překvapení

Doma mne přivítala celá smečka dvounohá i moje holky: Dominika, Andulka , Angelka, Chanelka a moje mamka Frenciska. Holky mne obskakovaly a radovaly se z mého návratu a já byl štastný, že jsem doma.
Ráno, po první noci strávené ve svém pelíšku, jsem začal objevovat nové pachy a zvuky. Po chvilce mi panička přinesla ukázat malý uzlíček. Je to malý roztomilý človíček. Říkají mu Kryštůfek - krásné překvapení. Že bych měl novou hračku? Už se těším, až mi ho půjčí a já si sním budu hrát. :)))

27. září 2011

Den "D"

Dnes vyrážíme na cestu už večer. To bude asi dálka. Copak se děje? Já nejsem koupaný a fénovaný, jak to bývá před výstavou? Celou noc a část dne jsem na cestě. Zastavujeme po několikáté na venčení. Najednou mne teta vyndala samotného s auta a já ucítil známou vůni. Mé jméno vyslovila " PANIČKA ". To je  moje milovaná panička !!! Začal jsem bláznit skákat radostí jako šílený. Hnedle jsem ji skočil do náruče. Tak takové překvapení jsem nečekal. Byl to den s velkým D. Moje milovaná panička si pro mne přijela ! Rozloučil jsem se s tetou Vierou jak se sluší a pospíchal do svého auta. A frčíme domů. 
Stránky:

Mrkněte se na další pejsky

Líbí se Vám naše stránky? Staňte se naším fanouškem!

Deníček pejska Trystana

201315. 12.

Deníček pejska Trystana